Мајка покажува колку се променил нејзиниот син по 7 месеци, откако почнал да се дрогира

Прочитај за: < 1 минута

Џенифер Трејси од Америка објави пред и потоа фотографии од нејзиниот 26-годишен син Коди.

Коди порано спортувал и бил сосема нормален млад човек. Откако посегнал кон дрогата, неговиот живот се распаднал со неверојатна брзина. Последните две недели мајката не го ни видела, слушнала само дека е некаде на улиците на Лас Вегас, па решила да ја сподели својата приказна.

SHARE